Nowość: Safexpert 8.6 - praca z normami teraz jeszcze łatwiejsza i wygodniejsza


27 stycznia 2021
autor: Mariusz Łukaszyński

Dostępna jest już najnowsza wersja 8.6 oprogramowania Safexpert. Użytkownicy posiadający abonament aktualizacyjny mogą w każdej chwili przeprowadzić update używając Asystenta aktualizacji.

Aby zapewnić aktualność norm, Safexpert od lat oferuje możliwość monitorowania projektów aż do poziomu opisanych w ocenie ryzyka środków ochronnych. Dzięki Safexpert 8.6 korzyści w tym obszarze są teraz znacznie rozszerzone.

Od wersji 8.6 Safexpert nie tylko informuje o tym, że norma uległa zmianie. Teraz możesz również dowiedzieć się, która sekcja normy zastąpiła którą! Dzięki temu możesz dostosować swoje rozwiązanie do najnowszych wersji norm w najbardziej efektywny sposób.

Jeśli posiadasz licencję na starą i nową wersję normy, za pomocą jednego kliknięcia Safexpert pokaże Ci obok siebie obie normy. Ułatwia to sprawdzanie środków ochronnych i dokonywanie niezbędnych zmian.

Brzmi interesująco? W trakcie półgodzinnej prezentacji online pokażemy, jak nowy Asystent Zmian wesprze Cię w pracy z normami i jakie moduły będą Ci do tego potrzebne. W celu umówienia terminu skontaktuj się z nami pod numerem 509 539 139 lub software(at)certpartner.pl.

Oprócz ww. nowości Safexpert 8.6 wprowadza szereg innych ulepszeń i kilku poprawek błędów. Jak zwykle przegląd zmian sprawdzisz w historii wersji. klik >>

« wstecz