O programie » Moduły programu » Moduł NormAnalyzer

NormAnalyzer


Safexpert NormAnalyzer sprawdza Twoją dokumentację utrwaloną w plikach word, excel i power point pod kątem aktualności z normami zharmonizowanymi. Dotyczy to:
  • dokumentacji oceny ryzyka zapisanej w plikach word lub excel,
  • treści użytych w prezentacjach, materiałach szkoleniowych,
  • instrukcji, list kontrolnych lub szablonów.
Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i nie wymaga specjalnego szkolenia. Poniższa ilusracja pokazuje fragment oceny ryzyka w formacie pliku Excel:

Funkcja "Quellangaben einfügen" (wstaw informacje źródłowe) wstawia odniesienia do określonych sekcji normy do pliku excel. Aby wyszukać odpowiednią normę, użyj Menadżera Norm Safexpert.
Aby sprawdzić aktualność danych kliknij "Quellangaben auf Aktualität prüfen" (sprawdź aktualność źródeł). Po chwili wyniki testu wyświetlą się w postaci listy.

NormAnalyzer - skontroluj wszystkie pliki jednocześnie!

Możesz też skontrolować jednoczeście wszystkie Twoje pliki word, excel, power point zapisane na dysku twardym lub sieciowym. W tym celu użyj samodzielnego programu analitycznego Safexpert NormAnalyzer.

Wystarczy kliknięcie przycisku "Prüfung starten" (rozpocznij sprawdzanie). Wyniki wyświetlone zostaną następująco:

Na powyższej ilustracji wyraźnie widać, które odnośniki do sekcji norm są wciąż aktualne, a które nie. Prócz tego dostępne są różne opcje filtrowania, dzięki czemu wynik można uczynić bardziej czytelnym.

Kliknięcie "Ergebnis per E-Mail senden" (wyślij wyniki przez e-mail) poinformuje osobę odpowiedzialną za dokument o tym, że dana sekcja normy się zmieniła.

Korzystanie z narzędzia Safexpert NormAnalyzer, w tym dodatków (wtyczek) do programów Microsoft Word, Powerpoint i Excel, wymaga posiadania licencji na moduł Safexpert Menadżer Norm i subskrybcji jednego z pakietów danych: MD-EU lub EU-Plus.« wstecz