Szkolenia indywidualne


Oprogramowanie Safexpert to rozbudowany system wspomagający ocenę zgodności maszyn i urządzeń z zasadniczymi wymaganiami dyrektyw. Mimo intuicyjnego interfejsu i czytelnych funkcji korzystanie z niego wymaga wprawy. Efektywna praca z programem jest możliwa dzięki dokładnemu poznaniu jego funkcji i odpowiednim ich skonfigurowaniu. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanego przez nas szkolenia z obsługi programu, w trakcie którego przyszli użytkownicy przećwiczą wykonywanie oceny zgodności maszyn na kilku praktycznych przykładach.

Spotkanie takie może zostać przeprowadzone w siedzibie naszej firmy w Opolu lub w miejscu wybranym przez zamawiającego. Zazwyczaj czas trwania szkolenia mieści się w granicach od 16 do 24 godzin zajęć (2-3 dni), w zależności przede wszystkim od konfiguracji i rodzaju modułów Safexpert zakupionych przez Klienta.

Możliwe jest również wsparcie użytkowników w trakcie kilku pierwszych projektów. Wsparcie to może dotyczyć zarówno obsługi programu jak również merytorycznej strony oznakowania CE.

Warunki zamówienia:

  • Szkolenie u Klienta jest wyceniane indywidualnie w zależności od ilości godzin oraz kosztów delegacji.
  • Pomoc doraźna na odległość jest bezpłatna (zobacz pomoc techniczna)

Sprawdź polecany przez nas program szkolenia oraz aktualne terminy szkoleń otwartych.

Więcej szczegółowych informacji, indywidualna wycena szkolenia, umówienie terminu - prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.