Szkolenia indywidualne


Oprogramowanie Safexpert to rozbudowany system wspomagający ocenę zgodności maszyn i urządzeń z zasadniczymi wymaganiami dyrektyw. Mimo intuicyjnego interfejsu i czytelnych funkcji korzystanie z niego wymaga wprawy. Efektywna praca z programem jest możliwa dzięki dokładnemu poznaniu jego funkcji i odpowiednim ich skonfigurowaniu. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanego przez nas wprowadzenia do obsługi programu, w trakcie którego przyszli użytkownicy przećwiczą wykonywanie oceny zgodności maszyn na kilku praktycznych przykładach.

Spotkanie takie może zostać przeprowadzone w siedzibie naszej firmy w Opolu lub w miejscu wybranym przez zamawiającego. Zazwyczaj czas trwania takiego wprowadzenia mieści się w granicach od 8 do 16 godzin zajęć (1-2 dni), w zależności przede wszystkim od konfiguracji i rodzaju modułów Safexpert zakupionych przez Klienta.

Możliwe jest również wsparcie użytkowników w trakcie kilku pierwszych projektów. Wsparcie to może dotyczyć zarówno obsługi programu jak również merytorycznej strony oznakowania CE.

Warunki zamówienia:

  • Szkolenie u Klienta jest wyceniane indywidualnie w zależności od ilości godzin oraz odległości od naszej siedziby.
  • Szkolenie w siedzibie naszej firmy w Opolu objęte jest 20% rabatem względem ceny za szkolenie u Klienta.
  • Pomoc doraźna na odległość jest bezpłatna (zobacz pomoc techniczna)

Do pobrania wzorcowy program szkolenia

Więcej szczegółowych informacji, indywidualna wycena szkolenia, umówienie terminu - prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.